Naše společnost se zabývá prodejem a půjčováním vybraných elektrocentrál a motorů především od značky KIPOR a sesterských společností WUXI KAMA POWER a WUXI KIPOR POWER.

Naše motory a elektrocentrály můžete potkat například jako záložní agregáty pro přetlakové nafukovací sportovní haly na stovkách místech u nás a po celé Evropě.

Elektrocentrály a motory jsou určeny pro průmyslové použití. Záruka 24 měsíců bez skrytých omezení (pro záložní zdroje záruka 5let nebo 1000motohodin). Záruční i pozáruční servis.

Pokud pravidelně každý rok, u nás objednáte servis, máte jistotu toho, že pokud nastane jakýkoliv problém do hodiny odjíždíme na Vaší událost.

Další potřebné informace:

  • použitím dieselmotoru (již od 1,7 kW) dosáhnete principiálního snížení spotřeby paliva o 25 až 30 %, tlakové mazání dieselů je předurčuje pro nejtěžší použití, a oproti benzínovému motoru startuje i v těch nemrazivějších zimních dnech.
  • naopak volbou benzínového motoru získáte nižší hmotnost agregátu (až extrémně 22 kg / 2kW u IG2000)
  • standartní  nádrž ve vybavení všech agregátů Vám umožní provoz v rozmezí 8 až 15 hodin bez nutnosti doplňování paliva, u menších typů elektrocentrál nabízíme možnost montáže s nádrží na 30 L, která zajistí mnohem delší provoz.
  • regulace napětí AVR u každého našeho agregátu ochrání Vaše elektronické spotřebiče – z elektrocentrály můžete bez rizika poškození napájet jak běžné spotřebiče, tak jemnou elektroniku (UPS, PC, vrtačky s regulací, elektroniku..)
  • digitálních agregátů (IG2000) je kvalita výstupu ještě lepší než při použití AVR, navíc je motor schopen při odlehčení automaticky přejít do volnoběhu a tím šetří 30 % paliva. Nyní v prodeji novinka ID5000b – dieselový invertor.
  • pomocný ss výstup: můžete použít jako nabíječku akumulátorů
  • hlídač oleje – v případě úniku oleje z klikové skříně zastaví automaticky motor a tím zabrání jeho zadření

a další technické přednosti – vyžádejte si podrobná data a příznivé ceny na info@bespr.cz

Informace o záložních zdrojích:

Námi dodávaná jednotka automatického startu ATS, která je vyrobena dle ČSN, včetně revizního štítku. Námi dodávané ATS zákazník dostane včetně zprávy o provedení kusové zkoušky dle ČSN. tato ATS dále zajišťuje zpětné dobíjení baterie, automatické kontrolní starty dle nastaveného intervalu, který si určí zákazník.