LOXONE – Inteligentní dům

Loxone-modul

Společnost BESPR CZ s.r.o. vám přináší řešení moderní domácnosti přímo na míru. Moderní, výkonné a levné řešení domácí automatizace. Inteligentní elektroinstalace pro inteligentní dům poskytují každodenní vysoký komfort a bezpečnost pro uživatele moderního domu či bytu. Od ovládání žaluzií a osvětlení až po inteligentní a efektivní regulaci vytápění. Domácí automatizace založená na Loxone Miniserveru,  splňuje všechny aspekty moderního a chytrého ovládání domácnosti. S inteligentní elektroinstalací od Loxone budete perfektně ovládat funkce Vašeho domu či bytu tak jak potřebujete …

BESPR CZ – LOXONE Silver Partner

Loxone-PARTNER (1)

 

 

Loxone Miniserver – centrála

Domácí automatizace je díky Loxone Miniserveru konečně jednoduchá. Chytré bydlení dostává prostřednictvím této „centrály“ úplně nový rozměr. Spojte všechna Vaše vstupní zařízení (vypínače, senzory pohybu, kontakty na dveřích a oknech, Smartphone, iPod®, iPhone®, dotykový panel, …) s vašimi výstupními zařízeními (žaluzie/rolety/markýzy, světla, topení, AV přijímač, …), otevřte tak všechny možnosti inteligentního domu a udělejte si život komfortnější, bezpečnější a energeticky učinnější.

Loxone-SCHEMA

Loxone Extension – rozšíření systému o další vstupy a výstupy

Loxone Extension rozšiřuje Váš Loxone Miniserver o další vstupy a výstupy Takto můžeme uspokojit i ty nejnáročnější a největší realizace budov. Loxone Extension umožňuje řídit nejen rodinné domy, ale i rozsáhlejší komplexy budov vzdálené od sebe i několiv desitek metrů.

Konfigurační software – konfigurace inteligentního domu

Výkonný a volně dostupný software umožňuje nastavit a naprogramovat domácí automatizaci od Loxone (na základě PLC programování). V simulačním režimu si můžete vyzkoušet funkčnost celé domácnosti ještě před ostrým provozem.

Webové rozhraní – ovládání domácnosti na dálku přes internetový prohlížeč

Webové rozhraní (vizualizace Miniserveru). Přes webové rozhraní můžete kdykoliv a kdekoliv za pomocí internetového prohlížeče nebo mobilního telefonu přistupovat k Loxone Miniserveru. Díky tomu můžete ovládat přes internet celou domácnost na dálku. Ovládání je samozřejmě integrováno do webového rozhraní zcela zdarma a je generování, stejně jako APP, přímo z konfiguračního software.

Loxone-DEVICES

 

Apps – aplikace pro „chytrá“ zařízení

Apps Vám umožní ovládat domácnost mobilním telefonem (iPhone®, iPod® Touch, iPad® a OS Android®). Během pár minut můžete přes APP ovládat domácnost. APP je poskytována zdarma!