Polepy automobilůTreron - autopolep

Polep automobilů je v dnešní době velmi zajímavou formou reklamy, takový to polep můžete použít např. Pro zviditelnění automobilů vaší firmy, celkem dobře se dá touto reklamou zachytit v čem Váš oboro podnikání spočívá, Vaše kontakty apod. Často této reklamy využívají i hudební skupiny, Hasiči, veřejné služby apod. Samozřejmě je zde možnost potisknout i jiné dopravní prostředky: motorky, jízdní kola apod.

Polepy výloh

Velmi dobré využití pro vytvoření reklamy na vašem objektu, reklama je ještě účinnější v kombinaci s informačními cedulemi, (více info o cedulích níže). Je to dobré pro ty zákazníky, kteří vědí co hledají a předtím, než navštíví vaší prodejnu, nebo instituci tak si přečtou to co jim můžete nabídnout dříve, než budou ubírat Váš drahocenný čas.

Cedule - kamerový systém

Polepy cedulí

Velmi široké využití, můžete je použít jako informační, směrovací, reklamní a mnohé další.

Ostatní polepy

Polepit se dá téměř cokoliv, mezi další využití patří např. Polepy hasičské techniky, polepy obalů hudebních skupin, racků hudebních skupin a zvukařů, hudební nástroje, notebooky, autorádia, opravdu téměř vše nač si jen vzpomenete!

Přilba - Třemošnice

Jak to celé probíha?

Zákazník si vždy zvolí sám jak chce aby jeho polep vypadal, celá cedule je ve vetšině případech na barevném podkladu, standartně dodáváme cedule na plastovém podkladu o šířce 3mm. Podklad může být samozřejmě i plech apod. Vždy jde jen o domluvu se zákazníkem. Pomocí plotru se vyřežou nápisy, logotypy a přenesou se na daný podklad.

 Vzorníky barevných folií

V nabídce máme dva  druhy folií.