Revoluční, snadné ovládání Ovládání pomocí internetové samoobsluhy Bezdrátové i drátové verze RFID čtečky ve všech klávesnicích
Přehledný pro každého uživatele Špičkový design, šetrná instalace Až 300 uživatelských kódu Ovládá a řídí, domovní automatizace

Nabízíme nový bezpečnostní systém pro ochranu majetku Jablotron 100.

Klávesnice Jablotron

Tento bezpečnostní systém byl poprvé představen na veletrhu Ampér 20.3.-23.3.2012 společností Jablotron Alarms a.s.

Jablotron 100 nabízí nejenom ochranu osob a majetku proti napadení a požáru, ale sdružuje v jednom systému i funkce pro řešení inteligentního domu.

 Při vývoji tohoto alarmu pro zabezpečení byl kladen důraz na co nejjednodušší ovládání. Proto bylo vytvořeno zcela nové patentované řešení ovládání, které je jednoduché a snadno pochopitelné pro  všechny kategorie uživatelů.

Jablotron 100 je systém modulární koncepce, která vychází z kombinace sběrnicových a bezdrátových prvků.

Díky tomu, lze zabezpečovací systém navrhnout tak, aby splňoval všechny požadavky kladené na ochranu majetku pro velké společnosti, tak i instalace pro domy, byty, chaty, chalupy a kancelářské prostory. Zároveň si systém na ochranu majetku zachovává svoje jednoduché ovládání.

Čidlo pohybu

Ovládání alarmu je založeno na principu malých ovládacích panelů, které lze vzájemně propojovat. Každý panel reprezentuje jednu ovládanou funkci, např. Zajištění objektu, Garáž, Žaluzie, Tíseň, Zavlažování, Dům, Děti v bazénu a obsahuje dvě osvětlená tlačítka. Podobně jako na semaforu, barva zelená a barva červená na první pohled informují, v jakém stavu jsou jednotlivé funkce ochranného systému. Stačí stisknout požadované tlačítko a autorizovat se pomocí RFID karty, čipem nebo zadat pin na klávesnici. Vše je jednoduché a velmi přehledné.

Nové na tomto alarmu není jen ovládání, ale celá jeho architektura, množství komponent, rozmanitost počtu periferií a příslušenství, sběrnicové uspořádání a nový bezdrátový protokol. Nové možnosti komunikace a vzdáleného servisního i uživatelského přístupu z něj dělají nadčasové řešení elektronického zabezpečení.